• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2018’in en trend ayakkabı modası topuklu ayakkabının içerisine çorap giymek!

2018'in en trend ayakkabı modası topuklu ayakkabının içerisine çorap giymek!
  • 1 Star
2018’de deli trendlerden olan topuklu ayakkabı ve çorap kombini! İşte birbirinden çılgın çorap ve topuklu ayakkabılarla sende bu akıma katılabilirsin.

topuklu-ayakkabi-k6kh.jpg

Her sene değişen moda ve renkler ve  modellerle beraber bu yılda deli trendi topuklu ayakkabıların içine rengarenk çoraplar giymek oldu! Her ne kadar ilk önce garipsense de bir fazla kıyafet kombiniyle topuklu pabuç ve çorap ikilisi bir çok kombine uyum sağlayabiliyor!

corap-modasi-C8mb.jpg

Spor jurnal kıyafetlerin altına kırmızı bir stilettonun içerine turkuaz bir çorap ya da seçim ettiğiniz desende bir çorap ile sizde bu akıma düzen sağlayabilirsiniz. Birbirinden ilginç çoraplarla ister şık bir gece ayakkabısı veya günlük dolgu topuk bir kundura ile sizde ayağınıza bir çorap geçirebilirsiniz. 

corap-topuklu-ayakkabi-ikilsi-rYmb.jpg

Epeyce masrafsız olan bu trende istediğiniz dek saçmalayarak ve hayal dünyanızı kullanarak sizde harmoni sağlayın. İşte sizler için hazırladığımız topuklu pabuç ve çorap iklisinde size hafıza verebilmek adına hazırladığımız örnekler…

corap-X7de.jpg

ekran-resmi-2018-04-16-11-Sj6w.png

ekran-resmi-2018-04-16-11-m3eL.png

ekran-resmi-2018-04-16-11-KXNL.png

topuklu-ayakkabi-corap-O4l4.jpg