• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Beymen Collection 2018 ilkbahar yaz koleksiyonu görücüye çıktı

  • 1 Star

Zamansız stili ile öne çıkan bir bayan tasviri yaratan BEYMEN Collection, 2018 ilkbahar yaz koleksiyonunda safarinin doğal anlatımına altın dokunuşlarla parıltı katıyor. Abstract sürrealizim ile natürel anlatımın birleştiği, haki, asit yeşili ve kiremit tonlarının ağırlıkta olduğu koleksiyonda, çiçek desenleri şifon ve ipek kumaşların narin siluetlerinde yaşam bularak BEYMEN Collection kadınının feminen ve zarif stilini yansıtıyor.

Öbür kültürler ve yeni keşiflerden ilham bölge koleksiyonda modern ve yalın tasarımlar, geleneksel anlatımlarla detaylanıyor. Modern estetiği nostaljik dokunuşlarla buluşturan koleksiyonda, özel tasarım siyah beyaz karakalem çizimli gelincik ve zambak deseni, boncuk ve telkâri işlemeler tasarımlara geleneksel bir görünüş katıyor. Dökümlü kumaşlar refah ve sükûneti yansıtarak koleksiyonun zarif ruhunu vurguluyor. Pötikareler, romantik puantiye çiçek desenleri ve dönem elbiseleri ise geçmiş zamanların nostaljisini sıcak yaz günlerine taşıyor.

BEYMEN Collection plaj grubunda asit yeşili ve lacivert desenli hafif dökümlü triko elbiseler, hırka ve pantolonlar, nostaljik nakışlarıyla koton vual elbise ve etekler öne çıkıyor; modern ve şık mayo-bikini grupları ise BEYMEN Collection kadınının feminen ve kibar tarzını plajlara taşıyor.

BEYMEN Collection 2018 İlkbahar – Yaz bayan Koleksiyonu, zarif ve entelektüel kadınlara yaz her tarafında yeni keşiflerine eşlik edecek yalın ve sofistike tasarımlar sunuyor.