• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Ece Vahapoğlu yeni kitabını tanıttı

Ece Vahapoğlu yeni kitabını tanıttı
  • 1 Star

Pozitif yaşam enerjisiyle uyarı çeken Ece Vahapoğlu, yeni çıkardığı 8. Kitabı “Ece Gibi Hisset”i Engebeli Center Tom’s Kitchen’da dinç ikramlarla tanıttı.

Ece Vahapoğlu’nun sağlıklı yaşam sırlarının yanı sıra Gülben Ergen’den Beyaz’a Ahmet Engebeli’dan Ümit Boyner’e, Orhan Gencebay’dan Çağla Şikel’e kadar çoğu meşhur ismin de dinç yaşam tüyolarının yer aldığı kitabın davetine Emre Karayel, Berrin Engebeli, Ceylan Çapa, Şebnem Özilhan, Murat Dedeman, Jülide Berkman, Dilek Birgen, Esra Kaktüs gibi çoğu ünlü isim katıldı.

Wasa gevrek ekmekleri ile hazırlanan birbirinden leziz ve sağlıklı tariflerin de sunulduğu kitap lansmanında Ece Vahapoğlu’nun sıhhat yaşam sohbetleri ile davetliler neşelendirici süre geçirdi.

Ece Vahapoğlu’nun dinç yaşamı bütün boyutları ile ele aldığı ve meslek ve sanat dünyasından 50 meşhur ismin yaşam sırlarını açıkladığı, “Ece Gibi Hisset” isimli kitabıyla kendini iyi ve sağlıklı hissetmek isteyenlere şahane bir kaynak sunuyor.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.