• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Forever New 2018 davet koleksiyonu ne zaman satışa çıkacak koleksiyonda neler var?

Forever New 2018 davet koleksiyonu ne zaman satışa çıkacak koleksiyonda neler var?
  • 1 Star

Dünyada modaya istikamet veren Paris, Londra, Milano ve New York’tan ilham alarak, tasarımlarını feminen güzellikle birleştiren Avustralyalı giyim markası Forever New, yeni koleksiyonu Ever After ile özel günlere büyüleyici bir hava katıyor. Her koleksiyonunda farklı bir hikaye ile karşımıza meydana çıkan Forever New bu kere zarafetin tanımını bitmiş yapıyor. Nikah, nikah ve after party’lere özel elbiseler, dantel ve boncuklar, tül etek detayları, el işlemeleri ve şifon, ipek gibi lüks kumaşlarıyla hatasız bir görünüş sunuyor.

Pembe, kırık beyaz, uçuk mavi ve allık tonlarıyla zengin bir renk paletine sahip koleksiyon sadece davetlilerin yok, nedimelerin ve hatta modern bir gelinlik giymek isteyen gelinlerin de ilk tercihi oluyor.

Ever After koleksiyonu, Forever New’un özel günlere parıltı katan birbirinden kibar takı ve aksesuarlarıyla tamamlanıyor. İncili kolye ve küpe setleri, şık bilezikler, taşlı yüzükler, boncuk işlemeli clutch’lar, bilekten bantlı veya taşlı topuklu ayakkabılar ile birlikte kadınlar kendi düğünlerinin ya da davetlerin yıldızı oluyor. Serin yaz akşamlarında ise bu parçalara, Forever New’un sofistike pelerinleri eşlik ediyor.