• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Forever New ilkbahar-yaz yeni koleksiyonunda neler var?

Forever New ilkbahar-yaz yeni koleksiyonunda neler var?
  • 1 Star

Avustralyalı giyim markası Forever New, ilkbaharı mercandan bebek mavisine uzanan ferah renkler ve feminen detaylarla kutluyor. Yeni koleksiyon Secret Garden’daki doğal ketenler ve yumuşacık pamuklu kumaşlar baharın tatlı esintilere eşlik ederken, sulu boya desenli elbiseler, sofistike tulumlar, güpür, fiyonk ve fırfır ayrıntılı parçalar ise ışıltılı takılarla birlikte davetlere şatafat katıyor.

Dünyada modaya yön veren Paris, Londra, Milano ve New York’tan ilham alarak, tasarımlarını feminen güzellikle birleştiren Avustralyalı giyim markası Forever New, yeni koleksiyonu Secret Garden ile neşeli ilkbahar günlerini müjdeliyor. Her koleksiyonunda öbür bir hikaye ile karşımıza çıkan Forever New bu defa, bahar güneşi aşağı romantik bir görünüme bürünen doğadan ilham alıyor. Silüetlerde dar, yumuşak ve istikrarsız bir etki bırakan koleksiyon, doğal ketenler ve pamuklu kumaşlar ile uçuş uçuş bir tesir yaratıyor. Sulu badana desenli elbiseler, sofistike tasarımlı tulumlar, güpür, fiyonk ve fırfır ayrıntılı romantik parçalar ve şişmiş balo elbiseleri ise Forever New kadınlarını gecelerin yıldızı yapıyor.

BAHARI HİSSETTİREN RENKLER

Koleksiyondaki her renk, baharın baştan uyanışını yansıtıyor. Mercan, pastel pembe, bebek mavisi ve optik beyaz tonları, ilkbahar güneşi altında ferah bir görünüş veriyor. Yaprak ve çiçek baskılarının egemen olduğu tropikal tonlar ise bir tablo güzelliğiyle kombinlere elegan bir stil kazandırıyor. Secret Garden koleksiyonundaki aksesuarlar, bu kibar bahar hikayesini abartılı bir sonla tamamlıyor. Parlak halkla küpeler, saten bantlı topuklu ayakkabılar, platform topuklar, hasır şapkalar ve hacimli çantalar, şehirli kadınların kuvvetli tarzını ön plana çıkarıyor.