• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Forever New tatil koleksiyonunda neler var koleksiyon ne zaman çıkıyor?

Forever New tatil koleksiyonunda neler var koleksiyon ne zaman çıkıyor?
  • 1 Star

Dünyada modaya istikamet veren Paris, Londra, Milano ve New York’tan ilham alarak, tasarımlarını feminen güzellikle birleştiren Avustralyalı giyim markası Forever New, 23 Nisan ile birlikte uzayan hafta sonu tatilini çok özel bir kampanyayla karşılıyor. 20 – 23 Nisan tarihleri arasında geçerli kampanyada, forevernew.com.tr’deki tüm ürünler yüzde 10 indirimle moda tutkunlarının beğenisine sunuluyor.Mağazalardan sezon ürünlerini almayı seçim edenler ise 10 kat Paropuan kazanıyor.

Her koleksiyonunda ayrı bir hikaye ile karşımıza çıkan Forever New bu kere, ilhamını doğadan bölge renk ve tasarımlara yer veriyor. Silüetlerde kuytu, yumuşak ve sıvı bir etki bırakan giysiler, doğal ketenler ve pamuklu kumaşlar ile birlikte uçuş uçuş bir görünüme bürünüyor. Sulu badana desenli elbiseler, sofistike tasarımlı tulumlar, güpür, fiyonk ve fırfır detaylı romantik parçalar ve şişkin balo elbiseleri ise kadınları özel günlerin yıldızı yapıyor.

ELEGAN STIL

İlkbahar – Yaz koleksiyonlarındaki mercan, pastel pembe, bebek mavisi ve optik beyaz tonları, Forever New kadınlarına ferah bir dış görünüş kazandırıyor. Yaprak ve çiçek baskılarının başat olduğu tropikal tonlar ise bir doğa tablosunun büyüleyici güzelliğini sunuyor.

Forever New’un bu kibar hikayesi daima olduğu gibi gösterişli bir sonla tamamlanıyor. Parlak halkla küpeler, saten bantlı topuklu ayakkabılar, platform topuklar, hasır şapkalar ve hacimli çantalar, şehirli kadınların zinde tarzını ön plana çıkarıyor.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.