• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

İlginç moda trendleri nelerdir?

İlginç moda trendleri nelerdir?
  • 1 Star
Boşuna demiyoruz her modaya armoni sağlanmaz diye! Bir insan bence kendine ne yakışıyorsa onu tercih etmelidir. İşte dünyanın en acayip moda trendleri.

SİMLİ SAÇLAR

Her ne dek objektiflerde epeyce farklı ve hoş görünse bile saçtan çıkartılması epeyce şiddet bir durumdur. Ancak sokakta saçları parlayan kızların etrafta dolaşması size birazcık tuhaf gelebilir.

1518175059-e6lO.png

RENKLİ KOLTUK ALTLARI 

Son zamanlarda kadınlar için farkındalık yaratma amaçlı uzatılan koltuk altlarına bir yenisi eklendi artık koltuk altları saçlar gibi renk renk boyanabiliyor! Koltuk altı alıngan bir bölgedir. Bu akımın ne kadar dinç olup olmadığı tartışma laf konusu.

1518175048-mAlg.jpg

DEKORATİF LENSLER

Günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılan lenslerde artık görüntüyü vurgulamak için veya kıyafetlerinize göre göz renklerinizi dekoratif bir şekilde tamamlayabiliyorsunuz.

1518175048-1SG5.jpeg

PLASTİK KIYAFETLER

Biliyorsunuz ki yakın geçmiş zamanda bu akıma katılan dünyaca ünlülerimiz aralarında Rihanna’da yerini almıştı fakat gerek botlarda lüzum elbise tercihi sizcede biraz yiğitlik istemez mi?

1518175050-Nluj.10

KALPAZAN ÇİZMELER!

Daha önce hiç bu çizmelerden giyen birin gördünüz mü? Başarısızlığı her tarafta belli olan bu akım lüzum estetiklik lüzum etap sağlığı için her tarafta kaybedenler aralarında yerini alıyor.

1518175051-OEbj.11

PARMAK ARASI TOPUKLULAR

Parmak arası terlikler her ne dek gizli gibi göründe bile bir süre sonra parmak aralarda tahriş olmasına niçin olmaktadır. Bu durumda parmak arasını topukluyla birleştirme ne değin sağlıklı tartışılan konular aralarında yerini alıyor.

1518175053-ux64.15

TÜYLÜ TIRNAKLAR

Estetiklik açısından kötü görünmese bile günlük yaşantınızda gerçekleştirmeniz gereken işlevlerinizi ne dek yerine getirebilirsiniz yeniden tartışmaya açık trendler aralarında yerini alıyor.

1518175055-h5LR.jpg