• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Kadınlar erkek reyonundan hangi kıyafetleri giyebilir?

  • 1 Star
Son zamanlarda oldukça moda olan ”Over sıze”ın da verdiği mertçe kadınlar gözlerini erkek reyonuna çeviriyor!

ODUNCU GÖMLEK

Asla modası geçmeyen ve oldukça tarz gösteren oduncu gömlekler her sezon reyonlarda yerini almaktadır. Çoğunlukla kadınlar için yapılan oduncu gömlekler kuytu ve standart oluyor. Günlük hayatınızda oduncu gömlekleri sıklıkla giyiyorsanız erkek reyonuna göz atabilirsiniz.

1520068072-P2Ej.jpg

GÖMLEK

Son zamanlarda kadınların en fazla seçim ettiği erkek reyonlarındaki parçalardan bir taneside gömlektir. Sadece filmlerde yok artık günümüzde de kadınlar erkek gömleğini günlük kombinlerinde seçim edebiliyorlar.

1520066922-BDeH.47

DERİ CEKET

Kadınların bir numaralı tercihi cilt ceketleri de artık erkeklerin reyonundan giyebilirsiniz. Son dönemlerde özellikle moda olan over sıze omuzu düşük büyük karoser kıyafetler deri ceket içinde geçerli!

1520067301-knrs.54

BOYFRİEND JEAN

Kadın reyonlarında da çoğunlukla görebileceğiniz boyfriend pantolonları erkek reyonundan da seçim edebilirsiniz. Üzerine avantaj daha stil duracağına dair garanti verebilirsiz.

1520067509-sGT5.jpg

SALAŞ KAZAKLAR

Kadın reyonlarında arayıp bulamadığınız ya da herkeste benzer olan salaş kazaklardan sıkıldıysanız bunun kolayı var! Erkek reyonundaki kazaklara bir göz atın isterseniz!

1520067804-hon9.jpg