• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Machka 2018 İlkbahar-Yaz gece elbise koleksiyonu ve elbise modelleri

Machka 2018 İlkbahar-Yaz gece elbise koleksiyonu ve elbise modelleri
  • 1 Star

Machka kadınının kusursuz zarafetini tamamlayan ve ince el işçiliğiyle harmanlanan Machka imzalı gece ve kokteyl elbiseleri zarif davetlerde bütün ışıltısıyla ortaya çıkıyor. İnce kıtır karbon kaplamalı koton bluzlar ile vual, poplin ve güpür kumaşların hakimiyetine teslim olan bluz ve tunikler gündüzden geceye şık atmosferlerin anahtar parçaları olurken, ince boncuk ve taşlarla süslü patchler kusursuzca kombinleri tamamlıyor.

Modern ve romantik bir konuşma sergileyen elbiselerin yanı sıra bele vurgu yapan taş işlemeli kemerlerle şekillenen rahat kesimli elbiseler partilerin tamamlayıcısı olarak ortaya çıkarken taşlarla parıltıyı yansıtan feminen elbiseler ve etekler davetlerin ikonik görünümüne aksan yapıyor.

Kruvaze, lüks jakarlı godeli bomber ve koton gabardin ceketler sezonda yakası geniş ve bariz cep detaylarıyla şekillenirken vücudu saran saten düşes pardösüler, çağdaş tavırlı romantik elbiselerle cazibeli bir bütünlük sağlıyor.

Güneşi yansıtan sarılar, soft pudralar ve gökyüzüne gönderme yapan pastel maviler sade beyazlarla kombinlenerek sezonun büyüsü altına giriyor. Dumanlı tonların yanına asalet batmış zümrüt yeşili, nar çiçeği tonu ve şeker pembelerinin yanı sıra dikkat çeken fuşya ve fıstık yeşili tonları hareketli fırfırlar,volanlar, işlemeler ve desenlerle ılık havalarda çiçek açıyor. Lüks görünümü bütün ışıltısıyla destekleyen Machka 2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda öne meydana çıkan gece elbiseleri zarif davetlerde size sihirsel bir görünüş vaat ediyor.