• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Mert Aslan adL tasarımları 2018 İlkbahar-Yaz koleksiyon lansmanına hangi ünlüler katıldı?

Mert Aslan adL tasarımları 2018 İlkbahar-Yaz koleksiyon lansmanına hangi ünlüler katıldı?
  • 1 Star

Sanat ve cemiyet hayatının meşhur isimleri bu davette buluştu! adL”Night Zoom Styled By Mert Aslan’’ 2018  İlkbahar-yaz koleksiyon lansmanı Pera Palaca Hotel’de gerçekleştirildi. Zamansız koleksiyonlarıyla dikkatleri çeken meşhur stilist ve moda editörü Mert Aslan’ın Marakeş gezisinden ilham aldığı, adL için stilize ettiği “Night Zoom Styled By Mert Aslan’’2018 İlkbahar-Yaz koleksiyonu tanıtımında en çok çiçekli elbiseler ve İspanyol sıcaklığını yansıtan kırmızı tasarımlar ilgi fark etti. Aurascoproject’in sahibi koordinatör Zehra Moler organizasyonunda, Uğurhan Akdeniz Set&Show direktörlüğünde gerçekleşen lansmanda piyanoda İlham Gencer’e şarkılarıyla Zeynep Özyılmazel eşlik etti.

Mert Aslan ‘‘Marakeş sokaklarından ve Ege de geçen çocukluğumdan kalan hayat izlerinin etkileriyle hazırladığımız, bugüne dek ki en renkli koleksiyonumuz oldu. Bol çiçekli, bol desenli ve renkli tasarımlarla bahara merhaba dedik. Ilk günkü heyecanımızı katlayarak yaşadığımız koleksiyonumuza ilgi belirten ve gelen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum ne mutlu bana’’ dedi. Tarz kaşifi Mert Aslan’ın iz bırakan anılarından ilham alarak adL için stilize ettiği adL‘‘Night Zoom Styled By Mert Aslan’’ 2018 İlkbahar-Yaz koleksiyonu, 68 kuşağınınözgür tavrını, yaz akşamlarının neşesini, Akdeniz’ in ateşli cazibesini mercek altınaalıyor.

adL‘‘Night Zoom Styled By Mert Aslan’’nın 81 parçalık koleksiyonun da yüksek dozda romantizm, çarpıcı kombinasyonlar ve ağırlama başrolde… Şifonlar, ipekli satenler, çiçek bahçesine dönüşüyor. Romantizm, bandana desenin bohem dokunuşuyla birazcık daha asileşti. Puantiyenin flörtöz feminenliği ile zarafetin dozu arttırılırken dantel detaylar seksi duruşu vurguluyor. Kırmızılar, mercanlar, pembelerle canlanan koleksiyonda maviler, yeşiller ve beyazlarla yazın ferahlığını hissettiriyor. Volanlar ve püsküller koleksiyona Akdeniz’in ateşli cazibesini kazandırırken, aydınlık renkli payetler hiç bitmeyecek yaz gecelerinde ölümsüz bir ağırlama vadediyor.

Ünlü Moda editörü ve Stil Danışmanı Mert Aslan “Bu koleksiyonda kendi hayatımdan kesitleri, iz bırakan anıları ve çocukluğumun geçtiği tutkunu olduğum Ege’nin yaz akşamlarını düşledim. Marakeş sokakları ilham kaynağım oldu. Talitha Getty’den Anita Pallenberg’e, Loulou de la Falaise’den Diana Vreeland’e 60’lara ve 70’lere damga vuran kadınların izini sürdüm. Efsanevi Woodstock Festivali, 68 kuşağının “Çiçek Çocukları” yol arkadaşlarımdı. Baharı müjdeleyen papatyalardan, anneannemin bahçesindeki yediveren güllere sevdiğim tüm çiçeklere koleksiyonda yer verdik. Bu sezon Night Zoom styled by Mert Aslan kadını hiç olmadığı kadar şen ve seksi.”dedi.

adL Idare Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tasarım Direktörü Zehra Işık‘‘ Güzel ve iyi hisset mottosuyla yola çıktığımız adL‘‘Night Zoom Styled By Mert Aslan’’ koleksiyonu bambaşka duygular uyandıran reformcu kombinleri ve stiliyle bu İlkbahar-Yaz vazgeçilmez zariflik, neşe vadediyor. Güneşin enerjisini hissettiğimiz bugünlerde Mert Aslan’ın tarz keşifi rehberiniz olmak için sizlerle…’’ dedi.