• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Oversize ceket ne demek kombin çeşitleri nelerdir nasıl yapılır?

Oversize ceket ne demek kombin çeşitleri nelerdir nasıl yapılır?
  • 1 Star
Son dönemlerin en favori trendleri arasında yer alan oversize ceketler bir çok kişinin üzerinde görmeniz mümkün. İşte sizler için hazırladığımız o kombinler!

sioverze-ceket-glG5.jpg

Çevrenize azıcık dikkatlice baktığınızda son zamanların vazgeçilmezi olan ve bir fazla kıyafetle olağanüstü kombinler yaratabileceğiniz oversize kot ceketlerle sizde tarzınızı hareketlendirebilirsiniz. Geçmişe birazcık dönüp baktığınızda 70’ler, 80’ler ve 90’ların günümüze uyarlandığını görebilirsiniz. 

ceket-kombin-l3U4.jpg

Geçmişte epeyce moda olan ve günümüze her tarafta uyarlanan oversize ceket modellerini dolabınızdaki bir çok kıyafetinizle kombinleyebilirsiniz. Bilhassa son zamanlarda neredeyse herkesin akın ettiği akımlardan biri de oversize ceketler!

ceket-kot-9e82.jpg

İSterseniz bahar mevsiminde giymek isteyeceğiniz uzun tiril tiril elbiselerin üzerin ya da etek bluz kombinlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

kot-ceket-Cb0O.jpg

Daha önce aldığınız geniş üzerinize bir kaç ceset büyük duran ceketlerinizi ya da verdiğiniz kilolar yüzünden size büyük gelen rafa kaldırdığınız ceketlerinizi rahatlıkla kullanabilirisiniz. 

kot-ceket-V1Cw.jpg

Bol gelen ceketlerinizi dilerseniz günlük yaşamınızın spor kombininde yer verebilir, bununla beraber şık bir kombinde elde edebilirsiniz. İşte elmaelma.com okurları için derlediğimiz tarzınıza veya tercihinize tarafından hafıza vermeye muavin ”Oversize ceket” kombinleri!

mevsime-gore-oversize-ceket-kombin-N4fp.

oversize-ceket-NaU4.jpg

oversize-ceketler-UJ1K.jpg

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.