• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Rüyada Lamba Görmek Ne Anlama Gelir

A'lâ Sûresi
  • 1 Star

Rüyada lamba görmek oldukça iyidir. Zekâ ve davranışlarınızla insanları aydınlatmaya ve sevilmeye işaret olduğu gibi, uzun ve sağlıklı bir yaşama da yorulur.
Âşıkların rüyada yanar halde lamba görmeleri mutluluğa işarettir.
Bir kadın yanar lamba görürse, emsalleri arasında parlamasına ve sevilmesine işarettir.
Lambayı yaktığını gören, izzet ve devlete kavuşur.
Sönmüş lamba görmek, hayal kırıklığı ve baştan savulma işaretidir.
Lambanın kendi kendine söndüğünü görmek, hasta iseniz ölüme; tüccar iseniz işlerin bozulmasına işarettir.
Lambanın camının kırık olduğunu görmek, itibarınızdaki eksikliği ifade eder.
Lamba fitilinin kısa olması, fayda ve menfaatlerin azalmasına yorulur. Fitilin uzun olması ise hayır ve kazanca işarettir.
Rüyada lamba görmek eğer yanıyorsa, başarı ve mülk ile tabir olunur. Rüyada billur veya camdan bir lamba görmek Allah’ın (cc) emirlerine uyarak ibadet etmeye ve namazda niyazda bulunmaya delâlet eder. Böyle bir lambayı yaktığını gören, ihsana ve ulu mevkie erer. Rüya sahibi hasta ise iyileşir. Sıkıntısı varsa geçer, karanlıktan aydınlığa çıkan bir insan gibi kederinden kurtulur Lambanın makinesini bozuk görmek, işlerinizin bozuk gideceğine, şişesini kırık veya çatlak görmek, mevkiinde bir eksiklik olacağına, fitilini kısa görmek, devletten gelecek faydanın eksileceğine, fitili uzun görmek, çok fayda göreceğine delâlet eder.
Birisinin kendisine yanar lamba verdiğini gören, o kimse eliyle hayır ve fayda görerek büyük bir iş sahibi olur. Eğer lamba yanık değilse, o kimse kendisi için iyi bir mevki hazırlamaya çalışıyor demektir. Kendisinin başka birine bir lamba verdiğini görmek, birini iyi bir işe yerleştirmeye çalışıyor demektir. Lambanın kırıldığını gören, ölür. Bir rivayete göre, işinden ayrılır.

Bu içeriğe google’da Rüyada Lamba ne anlama gelir , Rüyada Lamba nedir , Rüyada Lamba iyi birşeymidir , Rüyada Lamba neye yorumlanır kelimelerini aratarak ulaşabilirsiniz. Rüyada Lamba görmek ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız rüya tabirleri kategorimizden daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.