• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Tarz olmayı engelleyen seçimler nelerdir kadınların kıyafet seçiminde yaptıkları yanlışlar nelerdir?

  • 1 Star

Her dönem değişen moda ile beraber giysi seçimlerimizde zaman zaman değişmektedir. Modaya düzen sağlamaya çalışırken ortaya gülünç görüntüler çıkabilmektedir. Fakat bu noktada uyarı edilmesi gereken ve artık tercih edilmemesi gereken bir takım kıyafet seçimlerinden vazgeçme zamanı geldi. Ufak dokunuşlarla ayrıca şık hem de göz alıcı görünebilirsiniz!

TAYT SIKALASI!

Bir kaç sezondur seçim edilen ve bir çok tarzda kombinlemenin kolay olduğu düşüncesi ile durmadan tayt giymek sizi stil yapmaz. Özellikle bacaklarınıza yeteri dek güvenmiyorsanız tercihleriniz aralarında şüphesiz bulunmamalıdır. Oysa uzun tunikler ve çorap çizmelerle kombinlendiğinde tayt giyebilirsiniz. 

YERİNE TARAFINDAN GİYİNMEMEK

Her ne dek son zamanlarda salaş giyinmek moda olsa da şık bir partiye bu vesileyle kalın kazaklar giymek öyle uygun olmayacaktır. O yüzen gideceğiniz yere göre giyim tercihinizi iki defa düşünün diyoruz. 

BEYAZ PANTOLON SEVDASI

Dünyanın en riskli giyimlerinden biriside beyaz pantolondur. Çünkü her an her şey olabilir! Bu yalnızca regl döneminizde değil herhangi bir kir bulaşmasına oldukça müsait olan beyaz pantolonlar sizi vezir de edebilir rezil de!