• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Tarz yenilemek için yapılması gerkenler nelerdir tarzımızı nasıl değiştiririz?

  • 1 Star

Yıllar fazla çabuk geçiyor değil mi? Fakat fotoğraflara çoğu şey değişmiş ve siz hala aynısınız. Ahenkli ve stabil çoğu şey size cazip gelebilir. Fakat herkesin bir takım değişikliğe ihtiyacı vardır. Değişiklik çevrenizdekilerin uzun yıllarıdır değişmez imajına alışmasını kırıp şaşırtmaya ne dersiniz. İşte elmaelma.com okurları için 5 adımda tarzınızı değiştirmenin adımları…

ILK ADIM…

Kendinizde başkalaşmak istediğiniz bölgeleri seçin örneğin uzun bacaklarınız, göğüsler ya da beliniz olabilir. Bu 3 vurucu bölgeden birin seçin ve seçtiğiniz bölgeyi ön plana çıkaracak kıyafetler seçin. 

İKİNCİ ADIM…

Uzun senelerdir koruduğunuz ve rutine bağladığınız alışverişlerinizden nedeniyle büyük ihtimalle moda trendlerini takip etmiyorsunuz. Bu yüzden kendinize bir kaç tane moda dergisi alarak modayı her tarafta gözden geçirmenizi nasihat ediyoruz. daha sonra göz gezdirdiğiniz dergilerden kendinize bir kaç model seçin. İşe cesur kıyafetleri ve asla giyemem dediğiniz kıyafetlerden denemeye başlayabilirsiniz.

ÜÇÜNCÜ ADIM…

Unutmamalısınız oysa her sene moda değişse bile desenler hep yerini korur kıyafet seçerken desenli ve cıvıl cıvıl renkleri tercih etmelisiniz.

DÖRDÜNCÜ ADIM…

Yeni tarzınıza gözünüz çok basit alışmayabilir fakat bu noktada aynı hizada giyidiğiniz etek boyunda elbise giyebilir veya adi uzunlukta giydiğiniz kalem etekler yerine bakımlı havuç irtifa pantolonlar giyebilirsiniz. 

BEŞİNCİ ADIM…

Aksesuar ayrıca yeni bir imajın hemde tazlığını tamamlayıcısıdır. Biliyoruz ama çanta her kadının vazgeçilmezisi olan bir aksesuardır ama çanta dışarıya tercih ettiğiniz kıyafetinize kemer detayı ekleyebilir, boynunuza kolye ve kulaklarınıza farklı boyutlarda ve şekillerde küpeler takabilirsiniz. İşte fiilen tümü bu dek ufak dokunuşlarla daha iyi hissedebilir ve vaaov dedirtebilirsiniz. Unutmamanız gereken bir şey var ama o da her kadının zaman zaman tarz değişikliğine ihtiyacı olmasıdır.