• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Trençkot kombini nasıl giyilir nasıl seçilir?

  • 1 Star

Kadınların modaya olan tutkusunu umulan hepimiz biliyoruz. Her mevsim değişen moda ile beraber çiçeklerin açmaya başlamasıyla baharı karşıladığımıza göre üzerimizdeki kalın kazakları ve montaları bir kenara kaldırma zamanı geldi demektir! O halde bahar, açan çiçekler derken bu mevsimde üzerimizden çıkarmadığımız ve modası asla değişmez trençkoç çılgınlığı başladı! Trençkot nasıl seçilir çeşitleri nelerdir? gibi çoğunlukla sorulan soruları elmaelma.com okurları için derledik. Hadi gelin sizin trençkotunuzu beraber seçelim!

YAĞMURLUK NASIL GİYİLİR?

Vakitsiz kullanımlarınızın vazgeçilmezi ve şıklığını oluşturan yağmurluk ile bir fazla tarzda kullanabilirsiniz. Sonbahar ve bahar mevsimi denince akla birincil gelen dış giyim olan trençkot şıklığını sizde denemeye ne dersiniz? Renginden veya trençkoş alışkanlığınız olmadığı için bir çok trençkot size aynıymış gibi gelebilir fakat tarzınıza kadar değiştirme göstermektedir.

TRENÇKOT NASIL SEÇİLİR?

Kısa yağmurluk; Bu boyuttaki trençkotlar kalça boyunu geçmemekle beraber boyunuzu uzun kullanmak için idealdir. Bu yüzden kısa boylu kadınların seçim etmesi gereken boyuttaki trençkotlardır. 

Orta yükseklik trençkotlar; Genel Olarak uzun boyluların tercih etmeleri gereksede hemen hemen bir fazla kadının cisim şekline uyabilen yağmurluk olduğunu söyleyebiliriz. 

Uzun trençkotlar; Eğerki minyon ve kısa boyluysanız sizin kurtarınız elbette uzun tepe trençkotlar olacaktır. Fakat aynı zamanda aradaki görüntüyü kurtarmak için topuklu ayakkabılar tamamlayıcınız olacaktır. Uzun trençkotlar bununla beraber boylu boslu kadınlar için de idealdir. 

Parlak ve orta uzunluktaki trençkotlar; Genel Olarak atletik ve uzun bacaklı kadınlarda olağanüstü duran trençkotlar bambaşka bir tarz oluşturabilir.

Denim ve cilt trençkotlar; İsterseniz diz üstü ya da diz altı hizasındaki trençkotlar yaklaşık olarak her kadın için idealdir.