• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Twist 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu rengarenk ve cool

  • 1 Star
Twist 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu elmaelma.com’da. Yeni sezonda Twist rengarenk ve cool stil seven kadınlar için bakın neler hazırladı.

Zıtlıkların ahengiyle bütün kurallar yıkılıyor. Yırtmaç ayrıntılı maxi tunik ve parçalı gömlek, mavi çizgi raporunun alışagelmişin haricen kullanılmasına örnek teşkil ediyor. Koleksiyonda jakar, koton ve denim gibi kumaşların bir arada kullanılması ise zıtlıkların oyununu gözler önüne seriyor. Elbise ve eteklerde bulunan büzgü, fırfır ve bağlama detayları gündüzden geceye veya spordan şıklığa içten basamakları çıkmanıza muavin oluyor.

1520857701-Iejm.jpg

Özgür sokak ruhunun temsilcisi Twist Yaz 2018 Koleksiyonu öbür dünyaların renklerini bir araya getirerek cool ve eğlenceli bir görünüm sunuyor. Bakımlı yaz günlerinde fresh bir yel sunan Twister’ların imdadına yetişecek cut-out omuz ayrıntılı desenli elbiselerse sezonun hit listesinin başına yerleşiyor! Grafik ve desenlerden güç alan koleksiyon, tropik desenlerle şekillenen elbise ve eteklerle karşınıza çıkıyor. Paça detayı çıt çıtlı pantolonlar, kapişon detaylı cropped triko ve bluzlar, bel yelekler sezonun trendi olan sportif havayı destekliyor.

1520857698-RpR1.jpg

Yaz için yaşayanlara ithafen tropik desenler bu sezon Twisterların radarında. Gizemli ormana içten hareketli bir yolculuğa çıkaran uçuş uçuş kimonolara çiçek nakışının ağırlıkta olduğu detaylar, renkli boncuklar ve püskül detayları eşlik ediyor. Sim detayıyla gece gündüz parlak denim şortlar ise keyifli yaz partilerinde Twist kızının vazgeçilmez parçalarından olmaya aday! Birazcık renk ve bol miktarda işlemeyle ortaya meydana çıkan detaylar, sırt kısmı çiçek nakışlı pembe denim mont ve boncuk işleme denim yelekte yer alan taş işlemeler olarak koleksiyonda öne çıkıyor.

1520857700-9Khk.jpg

Tropik yaz esintilerini içeren Twist Yaz 2018 Koleksiyonu, pembenin baskınlığıyla beraber lacivert ve beyazlarla harmanlanıyor. Cool denim mavisi, sıcak tonların baş renkleri sarı ve turuncular yaz mevsiminin enerjisini yükseltiyor. Her koşulda başrol oyuncusu kırmızılar ve fresh hissi veren hakiler sezonun renk tonlarının sadece bir kısmı…

1520857700-ANSz.jpg